www.NZB.cz | Knihy za výhodné ceny
MZS – Chystáme III. vydání…

Mýtus zvaný Stínadla vybídka k nákupu


Dvě knihy za cenu jedné:
Ušetříte 239 Kč

Akce - Kniha zdarma Jarmila Křížová - nákup knihy vybídka k nákupu


ZCELA ZDARMA:


Bezpečnost firemní komunikace vybídka k nákupu


Jak nakupovat – Doprava poštou

Zboží rozesíláme Českou Poštou

Knihy objednané přes e-shop NZB pouze rozesíláme poštou na adresy objednatelů. Poštovné je na velice nízké úrovni. Pro dostatečné zabezpečení své zásilky si také můžete vybrat formu zabalení.


Jak nakupovat – Osobní odběr

Naše knihy v síti knihkupectví Kosmas.cz

Pokud si chcete knihy z nějakého důvodu vyzvednout osobně, neobjednávejte je přes e-shop NZB, ale využijte webové stránky obchodu Kosmas, který je naším obchodním partnerem. Kosmas disponuje velkou sítí kamenných prodejen, takže si dokonce můžete vybrat, kde si své knihy vyzvednete.


Informace pro knihkupce

Rádi do vaší provozovny dodáme výtisky našich publikací. Kontaktujte nás a rádi vám nabídneme knihy za zajímavé ceny. Můžete také kontaktovat našeho smluvního distributora, velkoobchod Kosmas. Zajistíme také tisk propagačních plakátů A3 / A4, které můžete vyvěsit do výlohy své provozovny a lákat kolemjdoucí.


O nakladatelství www.NZB.cz

logo knižního nakladatelství NZB

Nakladatelství NZB je malé pražské nakladatelství, navazující na rodinnou vydavatelskou, publikační a uměleckou činnost našich předků, mezi nimiž byli písmáci, kronikáři, nájemní písaři, rešeršéři, novináři, nakladatelé i dramatici. Nakladatelství se věnuje zveřejňování odborných i populárních textů, white papers, e-books a malonákladových publikací. Participuje na různých internetových projektech. Zajišťuje rovněž nakladatelský servis agentuře abcRedakce.cz. Nakladatelství je řádným členem SČKN a dalších oborových sdružení.

logo SČKN


Redakční servis pro autory a agentury

Domníváte se, že máte znalosti či dovednosti, které by stálo za to setřídit, sepsat a uchovat pro mladší generace? Potřebujete setřídit své vzpomínky a písemnosti nebo redigovat rukopis? Nebo máte v záměru přímo publikovat knihu, brožuru či specializované internetové stránky? Máte tvůrčí talent, napsali jste zajímavý vzdělávací nebo popularizační text, ale nevíte si rady s publikováním?

Nabízíme vám pomoc. Naši odborní redaktoři jsou vám k dispozici. Zajišťujeme redakční práce, copy editing, ghostwriting, jazykové korektury a další předtiskové služby. Kontaktujte nás a možná již brzy se vaše vize s naší pomocí zformuje do knižní či jiné publikace.

Máte nějaký návrh, jaký český nebo zahraniční titul bychom měli vydat? Napište nám o něm.

Můžete využít také následující služby:

›› Rešerše a monitoring
›› Nakladatelský servis
›› Literární agentura
›› Digitální maloobjemový tisk
›› Digitální reprografie
›› Restaurování starých fotografií
... i jiné redakční služby