www.NZB.cz | Knihy za výhodné ceny
MZS – V prodeji je 7. dotisk 2. vydání

Mýtus zvaný Stínadla vybídka k nákupu


Dvě knihy za cenu jedné: Ušetříte 239 Kč

Akce - Kniha zdarma Jarmila Křížová - nákup knihy vybídka k nákupu


ZCELA ZDARMA:


Bezpečnost firemní komunikace vybídka k nákupu


Jak nakupovat – Doprava poštou

Z e-shopu NZB objednané knihy pouze rozesíláme poštou na adresy objednatelů. Poštovné je ve srovnání s konkurencí na velice nízké úrovni. Pro dostatečné zabezpečení své zásilky si také můžete vybrat formu zabalení.


Jak nakupovat – Osobní odběr

Pokud si chcete knihy z nějakého důvodu vyzvednout osobně, neobjednávejte je přes e-shop NZB, ale využijte webové stránky obchodu Kosmas, který je naším obchodním partnerem. Kosmas disponuje velkou sítí kamenných prodejen, takže si dokonce můžete vybrat, kde si knihy vyzvednete.

Naše knihy v síti knihkupectví Kosmas.cz


Informace pro knihkupce

Rádi do vaší provozovny dodáme výtisky našich publikací. Kontaktujte nás a rádi vám nabídneme knihy za zajímavé ceny. Můžete také kontaktovat našeho smluvního distributora, velkoobchod Kosmas.


O nakladatelství www.NZB.cz

logo knižního nakladatelství NZB

Nakladatelství NZB je malé pražské nakladatelství, navazující na rodinnou vydavatelskou, publikační a uměleckou činnost našich předků, mezi nimiž byli písmáci, kronikáři, nájemní pisatelé, rešeršéři, novináři, nakladatelé i dramatici. Nakladatelství se věnuje zveřejňování odborných i populárních textů, white papers, e-books a malonákladových publikací. Participuje na různých internetových projektech. Zajišťuje rovněž nakladatelský servis agentuře abcRedakce.cz. Nakladatelství je řádným členem SČKN a dalších oborových sdružení.

logo SČKN


Redakční servis pro autory a agentury

Domníváte se, že máte znalosti či dovednosti, které by stálo za to setřídit, sepsat a uchovat pro mladší generace? Potřebujete setřídit své vzpomínky a písemnosti nebo redigovat rukopis? Nebo máte v záměru přímo publikovat knihu, brožuru či specializované internetové stránky? Máte tvůrčí talent, napsali jste zajímavý vzdělávací nebo popularizační text, ale nevíte si rady s publikováním?

Nabízíme vám pomoc. Naši odborní redaktoři jsou vám k dispozici. Zajišťujeme redakční práce, copy editing, ghostwriting, jazykové korektury a další předtiskové služby. Kontaktujte nás a možná již brzy se vaše vize s naší pomocí zformuje do knižní či jiné publikace.

Máte nějaký návrh, jaký český nebo zahraniční titul bychom měli vydat? Napište nám o něm.

Můžete využít také následující služby:

›› Rešerše a monitoring
›› Nakladatelský servis
›› Literární agentura
›› Digitální maloobjemový tisk
›› Digitální reprografie
›› Restaurování starých fotografií
...i jiné redakční služby