Dvě knihy za cenu jedné - Časově omezená akce


Dvě knihy za cenu jedné - Časově omezená akce

Akční cena
Vydavatel / Nakladatel: NZB
Skladový kód: 0007
Naše akční cena: 239,-
Běžná prodejní cena: 488,-
Množství:

Využijte jedinečnou příležitost a pořiďte si dvě humorné vzpomínkové knihy, jejichž autoři kriticky i s humorem vzpomínají na dětství a mládí v období komunismu. – Dvojice knih autorky Jarmily Křížové: Do bytu psa nechci! a Naše patálie a lapálie ve výhodném balíčku za pouhých 239 Kč !Dostanete dvě různé knihy, ale zaplatíte pouze za jednu!


Anotace knihy

Uvažujete o pořízení domácího mazlíčka? Nebo se ho dožadují vaše děti? Nejste si jisti, co zvířátka ve vaší domácnosti způsobí? Ptáte se, jak to bude fungovat a kdo je bude venčit? Přečtěte si pravdivý příběh, který napsala Jarmila Křížová, ať víte, do čeho jdete. Knihu přečtete jedním dechem!

. Přečtěte si knihu Jarmila Křížová: Do bytu psa nechci!. Knihu přečtete jedním dechem!

Druhou knihou jsou doslova Murphyho zákony po češku! Bojujete v životě s velkými věci, nebo s maličkostmi? Přečtěte si knihu Naše patálie a lapálie. Pomůže vám získat nadhled. Když z obtížné a zdánlivě závažné patálie dokážeme udělat nepatrnou lapálii a zasmát se původně nepříjemnému zážitku, je život hned veselejší.

Nyní můžete pouze v našem e-shopu výhodně zakoupit balíček s dvojicí výše uvedených knih za cenu jedné. Při nákupu našeho balíčku ušetříte 249 Kč. Nabídka je časově omezena.

Mohly by vás zajímat i další zajímavé knihy

Miloš Dvorský: Mýtus zvaný Stínadla
Miloš Dvorský: Mýtus zvaný Stínadla