V košíku je za 0,-Kč

Umění


Česká Kanada, Slavonice a Slavonicko
Naše akční cena Tip

365,-

Detail »

Turistický průvodce. Příběhy z oblastí známých jako Slavonicko a Česká Kanada. Turistické tipy pro vaše výlety. Unikátní turistický průvodce v sobě kombinuje, mapy, lokace a vzrušující příběhy.


Jaroslav Arnošt Trpák: Holátka majora polního letce Tomáše
Naše akční cena

Detail »

Elektronická publikace ve formátu PDF. Rozsáhlá dobrodružná povídka z prostředí meziválečných letců. Povídka pro chlapce, vydávaná na pokračování v časopise Malý čtenář (1931). Publikaci vám na vyžádání, čistě pro vaši osobní potřebu, rádi zašleme zdarma na vaši e-mailovou adresu.


Miloš Dvorský: Mýtus zvaný Stínadla
Naše akční cena Připravujeme • Přijímáme objednávky Tip

389,-

Detail »

Titul je vyprodán. Chystáme III. vydání. Neváhejte a pošlete nám předběžnou objednávku za původní cenu!

Třetí, rozšířené vydání úspěšné knihy! – 70 let od vydání Foglarova prvního stínadelského románu vychází unikátní foglariana. Tato publikace živým, a přesto faktografickým způsobem odhaluje odpovědi na základní otázky, na něž se marně snažilo najít odpověď několik generací chlapců a děvčat: Kde jsou Stínadla? Existoval opravdu chlapecký klub Rychlé šípy? Kdo byl Jan Tleskač? A je opravdu možné sestrojit létající kolo?


Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě
Nové Naše akční cena Tip

390,-

Detail »

Unikátní biografie světově proslulého česko-britského herce. Strhující příběh pražského umělce, který se prosadil v anglosaském filmovém průmyslu tak, jako doposud nikdo z českých rodáků před ním ani po něm. – Padouch Cornel Brinkley z mayovky Poklad na Stříbrném jezeře; šílený inspektor Dreyfus ve filmech o Růžovém panterovi


Max von der Grün: Dva dopisy Pospischielovi
Nové Naše akční cena Tip

295,-

Detail »

Výrazně autobiografický román světově uznávaného německého autora. Max von der Grün se vrací do česko-německého pohraničí pohnutých let 1933–1938. Otce mu nacisté odvedli do koncentračního tábora, když ho chytili při pašování zakázané literatury. Mladý Max se pak válku snažil přežít spolu s matkou a prarodiči, aniž by věděli, zda otec ještě žije. Po třiceti letech se autor znovu ocitá na místě činu. Snaží se pátrat po vlastní minulosti a zároveň se kriticky zamýšlí nad diktátem konzumní společnosti.Nahoru